חברת סיעוד בירושלים

עמותת בבית היא חברת סיעוד בירושלים ובעוד מעל 20 נקודות שונות בארץ, אשר נותנת מענה סיעודי מקצועי והכי חשוב – יחס אישי וחם. אנו אומרים הכי חשוב כיוון שהגיל השלישי מעניק לנו לא רק ניסיון חיים וחוויות מדהימות, הוא מביא איתו גם לא מעט קשיים, חולשות, בדידות ומגבלות פיזיות. עם הגיל, חלק מהקשישים הופכים לסיעודיים. כדי לאפשר להם להמשיך ולהתנהל בביתם, לעיתים הם זקוקים למטפל סיעודי שיסייע להם בהתנהלות היום יומית.

מהי עמותת הסיעוד "בבית" ומה הקשר שלה כחברת סיעוד לירושלים

עמותת "בבית" הינה עמותה, מוסד ללא כוונות רווח, הפועלת באישור ובפיקוח הרשויות הממלכתיות.
הקשר של עמותת הסיעוד "בבית" לירושלים הוא עמוק ורב שנים ושם למעשה נמצאים סניפי האב שלנו.

עמותת הסיעוד שלנו לא סתם נקראת "בבית" – זהו גם ה"אני מאמין" שלנו. על פיו, אנו מחויבים לתת עדיפות
להשארת הקשיש בביתו ובסביבתו הטבעית, גם אם הוא תלוי באחרים.

מטרותיה העיקריות של העמותה הן לספק שירותים של חברות סיעוד וכן לארגן, ליזום ולספק את צרכי חייהם של בני הגיל השלישי. בדיוק כאן בא לידי ביטוי הקשר בין עמותת "בבית" לחברות סיעוד. אנו בעמותה פועלים במטרה לתווך בינכם לבין מיטב המטפלים הסיעודיים בארץ. אנו עושים הכל במטרה להקל עליכם בתהליך מציאת עובד סיעודי ובמטרה לשפר את רווחת חייהם של קשישים וקשישות בישראל.

חברת סיעוד ירושלים - חברת סיעוד בירושלים

חברת סיעוד בירושלים

עמותת "בבית" פועלת בפריסה ארצית, הכוללת 24 סניפים ונקודות שירות, ומציעה מגוון רחב של שירותים,
הנותנים מענה לצרכים הייחודיים והמגוונים של האוכלוסייה המבוגרת.

אמנם העמותה פועלת בכל רחבי הארץ ויש לנו סניפים בכל קצוותיה, אבל הבסיס של עמותת "בבית" נמצא בירושלים. מתוך 24 סניפים ונקודות שירות של העמותה הפזורות ברחבי המדינה, 4 מתוכם נמצאים בירושלים.

להלן הכתובות והטלפונים של 4 מנקודות השירות שלנו ברחבי ירושלים:

סניף מס' 1

כתובת: הלל 18, ירושלים
טלפון: 02-6233172

סניף מס' 2

כתובת: מאה שערים 5,ירושלים
טלפון: 02-5731685

סניף מס' 3

כתובת: שדרות משה דיין 72, פסגת זאב
טלפון: 02-6483559

סניף מס' 4

כתובת: מועצת קריית ארבע
טלפון: 02-9969545

עוד כמה מילים על חשיבות חברת הסיעוד שאתם בוחרים

תהליך מציאת המטפל הסיעודי האולטימטיבי והמתאים ביותר עבור צרכיו האישיים של המטופל שלכם אינו דבר של מה בכך. אם ניסיתם למצוא את המטפל הסיעודי בצורה עצמאית ולא נעזרתם בחברת סיעוד מקצועית ומוסמכת, ייתכן כי גיליתם שמדובר בתהליך שיכול להיות מאוד מתיש ומייגע.
במיוחד אם עוברים אותו לבד וללא סיוע מחברת סיעוד, שעוזרת בהקלת התהליך וזירוזו.

חברות הסיעוד בירושלים קמו בדיוק כדי לספק מענה על הצרכים הללו. בחירת המטפל הסיעודי האידאלי עבורכם זהו תהליך לא פשוט, הדורש ניסיון, מקצועיות ומיומנות בתחום הסיעוד וכן מאגר של עובדים סיעודיים פנויים. חברות הסיעוד נועדו כדי להקל עליכם את תהליך מציאת העובד הסיעודי שיהיה המתאים ביותר לצרכיו ולדרישותיו של המטופל שלכם. חברת סיעוד מוסמכת תידע להתאים עבורכם את המטפל הסיעודי הנכון – המטפל שיתאים לציפיות שלכם ואתם תתאימו לציפיות שלו.

אם אתם מחפשים חברת סיעוד בירושלים, עמותת "בבית" זו הכתובת בשבילכם. דברו איתנו עכשיו בטלפון או השאירו פרטים בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם.