שירותים פרטיים

אחות סיעודית להשגחה פרטית

זקוקים לאחות סיעודית לצורך השגחה צמודה ופרטית עבור יקירכם?

  • עמותת "בבית" תעזור לכם לאתר ולקבל אחות מוסמכת על פי הצורך שלכם:

    טיפול באחד ההורים אשר נמצא במצב סיעודי כתוצאה ממחלה או אירוע רפואי.

  • טיפול צמוד לאחר תאונה
  • טיפול והשגחה צמודה בבית או בבית חולים

שירות אחות סיעודית צמודה בבית חולים

 אחות סיעודית פרטית להשגחה צמודה

חולים המאושפזים בבית חולים חווים בעת אשפוזם את המחסור בכח אדם סיעודי במחלקה, בעיקר בשעות הערב והלילה בהם צוות המחלקה הקטן יותר נאלץ להעניק טיפול לכל חולי המחלקה. מטבע הדברים הטיפול ניתן ברובו לחולים הקשים והמורכבים יותר. עיקר הקושי קיים במיוחד לאחר ניתוח, במצב זה החולה זקוק לעזרה דחופה יותר במהלך ההתאוששות.

לא תמיד יכולים בני המשפחה ללוות את יקירם במשך כל היממה. כאן באים לקראת החולים הביטוחים המשלימים של קופות החולים או ביטוחי הבריאות הפרטיים ומממנים את רוב עלויות השמירה עבור 8 שעות יומיות.

הצורך מתבטא יותר בקרב אנשים מבוגרים הסובלים ממחלות כרוניות, צלילותם של אנשים אלו מתדרדרת לרוב במשך האשפוז בבית החולים שכן שיגרת יומם והסביבה המוכרת להם מתחלפים כמו גם הטיפול הרפואי אותו הם מקבלים, לכן הם זקוקים על פי רוב להשגחה צמודה שגם תתרום להרגעתם 

 

תפקידים וסמכויותה של אחות הסיעודית

  • השגחה על החולה בעת אשפוז – עזרה סיעודית, השגחה צמודה, מתן תחושת ביטחון.
  • דאגה לצרכיו היום יומיים של החולה כגון: עזרה בהאכלה, ברחצה, ליווי לשרותים, הולכה, סידור מיטה ומצעים, ליווי לבדיקות, קריאה לאחות בעת הצורך והכל בהתאם להנחיית אחות המחלקה ובהתאם למצבו הרפואי של החולה.
  • שמירה על החולה בהתאם להנחיות רפואיות והרגעתו.
  • אין על האח הסיעודי לבצע פעולות או התערבות רפואית כגון : מתן תרופות, בדיקת סימנים חיוניים, מתן זריקות או כל פעולה רפואית אחרת.

מימון אחות סיעודית צמודה

שירות השגחה של אחות סיעודית פרטית כרוך מטבע הדברים בתשלום, אך חשוב לבדוק את כל הביטוחים של החולה, שכן לעיתים קרובות מגיעים לו החזרים משמעותיים מביטוחים משלימים של קופות החולים ומביטוחים רפואיים. חברות הביטוח מכירות ומממנות את רוב העלות כאשר החולה עבר ניתוח