אחות פרטית

עמותת "בבית" תעזור לכם לאתר ולקבל אחות פרטית מוסמכת על פי הצורך שלכם:

מטפלת לקשישים פרטית

שירות אחות פרטית בבית חולים

חולים המאושפזים בבית חולים חווים בעת אשפוזם את המחסור בכח אדם סיעודי במחלקה, בעיקר בשעות הערב והלילה בהם צוות המחלקה הקטן יותר נאלץ להעניק טיפול לכל חולי המחלקה. מטבע הדברים הטיפול ניתן ברובו לחולים הקשים והמורכבים יותר. עיקר הקושי קיים במיוחד לאחר ניתוח, במצב זה החולה זקוק לעזרה דחופה יותר במהלך ההתאוששות.

לא תמיד יכולים בני המשפחה ללוות את יקירם במשך כל היממה. כאן באים לקראת החולים הביטוחים המשלימים של קופות החולים או ביטוחי הבריאות הפרטיים ומממנים את רוב עלויות השמירה עבור 8 שעות יומיות.

הצורך מתבטא יותר בקרב אנשים מבוגרים הסובלים ממחלות כרוניות, צלילותם של אנשים אלו מתדרדרת לרוב במשך האשפוז בבית החולים שכן שיגרת יומם והסביבה המוכרת להם מתחלפים כמו גם הטיפול הרפואי אותו הם מקבלים, לכן הם זקוקים לאחות פרטית, אשר תשגיח עליהם באופן צמוד וגם תתרום להרגעתם 

 

תפקידה וסמכויותה של אחיות פרטיות

  • השגחה על החולה בעת אשפוז – עזרה סיעודית, השגחה צמודה, מתן תחושת ביטחון.
  • דאגה לצרכיו היום יומיים של החולה כגון: עזרה בהאכלה, ברחצה, ליווי לשרותים, הולכה, סידור מיטה ומצעים, ליווי לבדיקות, קריאה לאחות בעת הצורך והכל בהתאם להנחיית אחות המחלקה ובהתאם למצבו הרפואי של החולה.
  • שמירה על החולה בהתאם להנחיות רפואיות והרגעתו.
  • אין על האח הסיעודי לבצע פעולות או התערבות רפואית כגון : מתן תרופות, בדיקת סימנים חיוניים, מתן זריקות או כל פעולה רפואית אחרת.

מימון אחות פרטית

שירות השגחה של אחות סיעודית פרטית כרוך מטבע הדברים בתשלום, אך חשוב לבדוק את כל הביטוחים של החולה, שכן לעיתים קרובות מגיעים לו החזרים משמעותיים מביטוחים משלימים של קופות החולים ומביטוחים רפואיים. חברות הביטוח מכירות ומממנות את רוב העלות כאשר החולה עבר ניתוח
 

צריכים עזרה בבדיקת המסמכים וליווי בהעסקת אחות פרטית? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור