אמבולנס פרטי

האמבולנס הפרטי של עמותת "בבית"

  • האמבולנס הפרטי שלנו עומד כל הזמן על המשמר ומספק שירות אדיב ומסור מכל הלב, בהעברת חולים לכל חלקי הארץ.
  • האמבולנסים הפרטיים שלנו מספקים שירות למוסדות גריאטריים ובתי אבות כבר 30 שנה, כולל שירות של העברת נפטרים וסידורי קבורה 24 שעות ביממה.
  • כל האמבולנסים של "בבית" הם באישור ופיקוח של משרד הבריאות.
אמבולנס פרטי - של עמותת בבית

באופן כללי, המחירים להזמנת אמבולנס פרטי מתחילים לרוב מ-300 שקלים והם יכולים להגיע גם לכמה אלפי שקלים. במה המחיר תלוי ואיך ניתן לדעת? כל המידע בהמשך

אמבולנס פרטי יכול לשמש לשירותים רבים ומגוונים, והעיקריים מביניהם הם השירותים הבאים: הסעת נכים בכיסא גלגלים, העת חולים ברחבי הארץ לבתי אבות, העברת חולים לשדה תעופה, הסעת חולים עם חמצן ועוד. לרשימה רחבה המשיכו לקרוא

כל מה שחשוב לדעת על אמבולנס פרטי

בעמוד זה תמצאו את כל מה שרציתם לדעת על אמבולנס פרטי – כמו למי מתאים השירות, מה חשוב לדעת לפני שמשתמשים בשירות זה, כמה זה עולה, ואיך כדאי להזמין את השירות.

הזמנת אמבולנס זה משהו שסביר להניח שכל אחד מאיתנו יזדקק לו בשלב מסוים בחיים, בין אם בשל מצב לא נעים כמו תאונה או פציעה או בשל מצב חיובי יותר כמו לידה בקרב נשים.

לרוב, אנשים מבוגרים או קשישים נזקקים להזמנת אמבולנס בתדירות גבוהה יותר מצעירים, ואפשר כמובן להבין מדוע. כך בעיקר קשישים סיעודיים ובעלי מוגבלות תנועתית, שמצבם הבריאותי ותנאי מחייתם אינם מאפשרים להם לצאת מהבית – זקוקים להזמנת אמבולנס בתדירות גבוהה במיוחד.

שירותי האמבולנס הפרטי של עמותת בבית

במצבים בהם מדובר בקשיש סיעודי שנדרש להזמנת אמבולנס לעיתים קרובות, וכאשר ישנה חשיבות מירבית לכך שהאמבולנס יגיע במהירות גבוהה –
לא תמיד כדאי להסתמך על שירותי האמבולנס הציבוריים של מד"א.

במקרים אלו, הפיתרון האידאלי עבור אותם אנשים קשישים או מוגבלים בתנועתם, הוא להשתמש בשירותי אמבולנס פרטי
אמבולנס הפרטי יכול לספק להם את שירותי האמבולנס הנוחים ביותר עבורם – גם לעניינים יומיומיים ושגרתיים וגם לרפואת חירום.

איזה שירותים מציעים אמבולנסים פרטיים?

אמבולנס פרטי יכול לשמש לשירותים רבים ומגוונים, והעיקריים מביניהם הם השירותים הבאים:

אמבולנס פרטי

שימו לב כי חברות אמבולנס פרטיים מספקות אמנם כולן אמבולנסים פרטיים, אבל זה יכול להיות לשימושים שונים. כלומר, אם אתם רואים שירות מסוים אצל חברת אמבולנס פרטי אחת, לא בטוח ששירות זה יוצע גם על ידי כל חברות האמבולנס האחרות.

שירותי אמבולנס פרטי – מחירים

אם אתם רוצים לדעת כמה עולים שירותי אמבולנס פרטי, קודם כל חשוב שתבינו שהמחירים תלויים מאוד בסוג השירות שאתם מזמינים.
זאת שכן, כמו שניתן לראות, יש לא מעט סוגי שירות שונים, המוצעים על ידי חברות אמבולנסים פרטיים.

באופן כללי, המחירים להזמנת אמבולנס פרטי מתחילים לרוב מ-300 שקלים והם יכולים להגיע גם לעד כמה אלפי שקלים.

המחיר המדויק תלוי במרחק הנסיעה ובשעה שבה הנסיעה נעשית (שעות הבוקר או הערב) והוא משתנה גם בין סוגי השירות השונים.
קביעת המחירים של הזמנת אמבולנסים פרטיים, עובדת פחות או יותר כמו במוצרים או שירותים אחרים – ככל שמזמינים בכמות גדולה יותר, העלות יורדת בהתאמה.

כלומר, אם אתם רוצים לקבל את שירות הזמנת האמבולנס הפרטי לעיתים קרובות מאוד או באופן קבוע – חברות האמבולנסים הפרטיים כנראה יציעו לכם מחיר טוב, משתלם ונמוך יותר, מהמחיר המוצע ללקוחות המשתמשים בשירות באופן חד פעמי או לעיתים רחוקות.
בנוסף, כדאי לדעת שלפעמים קופות החולים וחברות הביטוח מוכנות להשתתף בתשלום על שירותי אמבולנס פרטי, וכך ההוצאה הכספית שלכם על כך יכולה להיות נמוכה יותר.

לכן אם אתם זקוקים להזמנת שירותי אמבולנס פרטי, כדאי שתבדקו את ההצעות מכמה חברות אמבולנס או חברות סיעוד. זאת כדי שתוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ולבדוק את העדיפות של נסיעה באמבולנס פרטי לעומת נסיעה באמבולנס של מד"א. בהקשר זה, כאשר אתם בוחרים את חברת האמבולנסים – אל תשכחו לבדוק האם חברת האמבולנס שאתם בוחרים בה היא בעלת אמבולנסים שהם בפיקוח ובאישור של משרד הבריאות. 

אמבולנס פרטי מחירים