חברת סיעוד בתל אביב

מחפשים עובדים זרים לסיעוד בתל אביב או חברות סיעוד בתל אביב? הגעתם למקום הנכון.

מהי חברת סיעוד?

חברת סיעוד היא חברה ששמה לעצמה למטרה לדאוג לרווחת חייהם של בני הגיל השלישי ובני משפחתם. חברות הסיעוד מתמקדות בטיפול ביחידים או משפחות, על מנת לעזור להשיג, לשמור, או לשחזר בריאות אופטימלית ואיכות חיים גבוהה ככל האפשר. מטרתן של חברות הסיעוד היא למעשה להקל על חייהם של קשישים ובני משפחתם, בהתמודדות היומיומית המורכבת עם הזקנה ועם כל מה שהיא מביאה עמה. חברות אלו יכולות לסייע לקשיש לנהל שגרת חיים מיטבית, בריאה ונעימה יותר.

סיעוד בתל אביב - מטפלים ועובדים זרים

תפקידן העיקרי של רוב חברות הסיעוד בתל אביב הוא לספק ללקוחותיהן מטפלים סיעודיים, זרים או ישראלים, בהתאמה לצרכים הייחודיים של הלקוחות. חברות הסיעוד עוזרות בתהליך מציאת מטפל סיעודי בתל אביב, ומקלות על התהליך בהשוואה לחיפוש מטפל סיעודי בצורה עצמאית. לחברות הסיעוד יש מאגר גדול של עובדים זרים סיעודיים פנויים, והן יודעות לבצע עבורכם התאמה מיטבית ומרבית בינכם לבין המטפל הסיעודי שלכם.

שירותים נוספים שרוב חברות הסיעוד מספקות הם עזרה בתהליך התביעה לגמלת סיעוד של ביטוח לאומי. הן יכולות לעזור לכם במילוי הטפסים המתאימים ובהשגת המסמכים הרלוונטיים, וכמובן שהן גם מלוות אתכם בכל התהליך עד לקבלת גמלת הסיעוד. בנוסף, יש לציין כי מגוון השירותים המוענק מטעם חברות הסיעוד השונות משתנה מעט מחברה לחברה.

סיעוד תל אביב - מטפל סיעודי בתל אביב

חברת סיעוד בתל אביב

עמותת "בבית" פועלת בפריסה ארצית, ומציעה מגוון שירותים המספקים מענה לצרכים הייחודיים של האוכלוסייה המבוגרת. מתוך 25 סניפים ונקודות שירות של העמותה הפזורות ברחבי המדינה, 2 מתוכם נמצאים בתל אביב.

אנו בעמותת בבית נשמח לספק לכם שירות אדיב ומקצועי  של מטפל סיעודי בתל אביב

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום.

להלן הכתובות והטלפונים של 2 מנקודות השירות שלנו בתל אביב:

תל אביב צפון

אלנבי 94, תל אביב
טלפון: 03-7625500

תל אביב דרום

אלנבי 94, תל אביב
טלפון: 03-5160660