מי היית רוצה שישגיח עלייך בעת החלמה בבית?

עברתם פרוצדורה רפואית, תאונה או אתם נדרשים לתהליך שיקום והחלמה ובחרתם בסביבת המגורים ב"אזור הנוחות" שלכם להחלמה. יש יתרונות רבים בהתאוששות במסגרת הביתית – אתם בסביבה המוכרת לכם, במינימום הפרת שגרה, מינימום סיכונים לזיהומים או הידבקויות.
אבל אל תעברו את תהליך ההחלמה לבד. חשוב שילווה אתכם צוות מקצועי רב תחומי שיוכל לאפשר לכם החלמה בטוחה ואפקטיבית לרבות טיפולים, פתרונות, תמיכה וליווי לאורך הדרך.
אנשי סיעוד ביחד עם צוות רפואי שיוכלו לסייע לכם בתהליך ההחלמה ולהשגיח עליכם מקרוב – שאתם מקבלים את התרופות במינון הנכון, מתרגלים תרגילי פיזיותרפיה, מקבלים את הטיפול הרפואי הטוב ביותר וכמובן שומרים על הדפוסים החשובים להחלמה לרבות תזונה נכונה, שינוי מנח במיטה למניעת פצעי לחץ וכל הנחיה רפואית שיש ליישם.

תהליך החלמה בהתאמה אישית

תהליך ההחלמה משתנה מאחד לשני וקשור גם בפרוצדורה הרפואית וגם במחלות רקע ולכן, ההתאמה האישית משחקת תפקיד חשוב בבניית פרוטוקול נכון והתאמת הסביבה ודרך הטיפול לפציינט.
למרבה השמחה, קיימות חברות שיוכלו לעזור לכם לתכנן את תהליך ההחלמה המיטבי לצרכים שלכם תוך דגש על רצונות אישיים, תנאי הסביבה ואורח החיים תוך ייעוץ עמכם ועם המקורבים אליכם על אחת כמה וכמה אם הם חלק מהבית ושותפים לתהליך.
יש חברות המציעות שירותי רפואה פרטיים להם גבר הביקוש מאז הקורונה, כשאנשים הבינו שהם רוצים להמעיט ביציאות הביתה לקופות החולים או למוסדות שיקומיים. חברות אלה מציעות מגוון פתרונות בהתאמה אישית בין אם ייעוץ תרופתי אישי, אנשי מקצוע קבועים שנבחרו בקפידה ומגיעים עד אליכם לרבות טיפולי פיזיותרפיה, קלינאית תקשורת, ריפוי בעיסוק, עובדים סוציאליים ועוד. 

שירותי טרום סיעוד

גולת הכותרת היא התאמת תוכנית שיקום על ידי רופא מומחה לשיקום. בנוסף, ניתן ייעוץ להתאמת הסביבה הביתית לתהליך ההחלמה וכן ליווי וזמינות של אחות בטלפון מסביב לשעון כך שאם עולה צורך לשאול שאלות – יש למי לפנות ולא משנה באיזו שעה ביום מדובר. כשיש מי שמבקר ומפקח על התהליך יש גם עם מי להתייעץ בכל הנוגע לשינויים והתאמות ככל שמתקדמת ההחלפה והמצב משתפר או להפך אם חלה הרעה במצב במינימום יציאות ובזבוז זמן ומשאבים על נסיעות, עמידה בפקקים, המתנה בתורים ארוכים ולכן, רבים מחפשים את האפשרות שאנשי מקצוע יגיע אליהם ולא להפך.
אנשי מקצוע רב תחומיים יוכלו לייעץ כל אחד בתחומו בין אם מדובר בקבלת תרופות במינון נכון ומשתנה בהתאם לצרכים הייחודיים המשתנים, טיפול בפצעים, נקזים וצנטרים, הוצאת סיכות וכל פעולה אחרת שנדרשת כחלק מתהליך ההחלמה בעקבות תאונה פציעה, ניתוח, טראומה פיזית, קוגניטיבית להחלמה בכל המישורים.

להתמקד בתהליך ההחלמה באמצעות ליווי סיעודי

קשה מאוד להתאושש ולהחלים כאשר אתם טרודים בדברים אחרים או לא מסוגלים אפילו לבצע פעולות יומיומיות חיוניות לבריאות מיטבית. כדי להתרכז בתהליך ההחלמה עצמו חשוב מאוד לבחור בחברה שתסייע לכם למצוא מטפל סיעודי איכותי. זה שיוכל לסייע לתהליך ההחלמה בכך שיפנה אתכם להתמקד בהחלמה עצמה ולא בהסחות דעת מסביב כמו בישול, כביסה, ניקיון, רחצה, טיול בחוץ, עזרה בלקיחת תרופות וכדומה. כשיש מטפל סיעודי יחד עם צוות רפואי מדובר בשילוב מנצח שמאפשר לכם להתאושש, להחלים וכן לשמור על מסגרת ואיכות חיים במיוחד אם קרובי המשפחה עסוקים ואין להם את הפנאי או הידע לדאוג לכל הצרכים שלכם ואינכם רוצים להישאר לבד במשימה של ההחלמה ושמירה על בריאות תקינה לאורך זמן. בדקו מי הן החברות המומלצות ומהן מציעות לכם בהתאמה אישית ותוכלו להחלים בראש שקט.

חברות סיעוד