בבית: חברת הסיעוד שלכם.ן בחיפה והקריות

מחפשים חברות סיעוד בחיפה או חברות סיעוד בקריות? הגעתם למקום הנכון.

מהי חברת סיעוד?

הזדקנות היא לא רק עדות לניסיון חיים עשיר ולשנים רבות יותר של חיים על פני כדור הארץ. זה הרבה מעבר. הזקנה מביאה איתה גם חולשה פיזית, מגבלות גופניות, ירידה ביכולות הקוגניטיביות, בדידות ועוד לא מעט קשיים אחרים. חלק מבני הגיל השלישי גם סובלים ממחלות שונות, יותר מאשר צעירים, וחלקם הופכים גם לסיעודיים ומתחילים להיות זקוקים לעזרה לשם המשך התנהלותם בבית.

פעמים רבות, מטפל סיעודי הוא הפתרון המושלם לשם הטיפול בבני הגיל השלישי. המטפל הסיעודי יכול לסייע לקשיש בביצוע הפעולות היום-יומיות ולהשגיח עליו. בנוסף, המטפל הסיעודי יכול להוות אוזן קשבת ולסייע בהפגת תחושת הבדידות שמאפיינת את חייהם של קשישים רבים. המטפל גם יכול להוציא את הקשיש לטיולים ולפעילויות מטעם בתי האבות באזור מגוריו, וכך לסייע לו בשמירה על קשרים חברתיים עם אנשים אחרים בני גילו.

הבעיה היא בדרך כלל עם מציאת המטפל האולטימטיבי – כזה שמתאים בדיוק לצרכים ולדרישות של המטופל. הרי לרוב האנשים אין גישה למאגר של מטפלים סיעודיים פנויים. כאן נכנס התפקיד של חברות הסיעוד בחיפה , חברות סיעוד בקריות ועמותות הסיעוד – שיכולות להציע לכם מבחר מטפלים סיעודיים לפי בקשתכם, ולקשר בינכם לבין המטפל הסיעודי המתאים ביותר עבורכם. חברות הסיעוד בצפון מסייעות גם בפרמטרים אחרים הקשורים לרווחת חייהם של הקשישים ובני משפחתם, כמו ניהול תיק לתביעת גמלת סיעוד של ביטוח לאומי.

חברת סיעוד בחיפה

מהי עמותת ''בבית''?

"בבית" הינה עמותה, שמטרתה לדאוג לרווחת חייו של הקשיש ובני משפחתו, הפועלת באישור ובפיקוח הרשויות הממלכתיות. העמותה לא סתם נקראת עמותת "בבית" – זהו גם ה"אני מאמין" שלנו. השארת הקשיש בביתו ובסביבתו הטבעית, גם אם הוא תלוי באחרים, זו האפשרות הטובה ביותר לדעתנו.

המטרות העיקריות של העמותה הן לספק את צרכי חייהם של בני הגיל השלישי ובני משפחתם על הצד הטוב ביותר באמצעות חברות סיעוד בצפון. אצלנו תוכלו למצוא מאגר גדול של עובדים סיעודיים מעולים, ואנו נדע להתאים עבורכם את המטפל הסיעודי שהכי יתאים לדרישות ולבקשות שלכם.

חברות סיעוד בקריות

חברות סיעוד בחיפה והקריות

עמותת "בבית" פועלת בפריסה ארצית, ומציעה מגוון שירותים רחב, במטרה לתת מענה לצרכים הייחודיים של האוכלוסייה המבוגרת. מתוך 25 סניפים ונקודות שרות של העמותה הפזורות ברחבי המדינה, 6 מתוכם נמצאים בצפון – בחיפה והקריות.

להלן הכתובת והטלפונים של 6 מנקודות השירות שלנו ברחבי חיפה והקריות:

סניף מס' 1

כתובת: רוטשילד 17, חדרה
טלפון: 04-6181305

סניף מס' 2

כתובת: הנביאים 1, חיפה
טלפון: 04-8620585

סניף מס' 3 (שלוחה)

כתובת: כלניות 7, גבעת טבעון
טלפון: 04-9931854

סניף מס' 4 (שלוחה)

כתובת: הגליל 2, כרמיאל
טלפון: 04-9931854

סניף מס' 5

כתובת: הגעתון 16, נהריה
טלפון: 04-9926116

סניף מס' 6

כתובת: דרך עכו 140, קרית ביאליק
טלפון: 04-8428225