יתרונות הדשא הסינטטי עבור אוכלוסיית גיל הזהב

תחזוקת גינה או מרפסת בגיל השלישי, טומנת בחובה התחייבות ומשאבים רבים. לשמחתנו בשנים האחרונות קמו פתרונות רבים היכולים לעזור לנו רבות בתחום זה. לפניכם מספר טיפים כיצד להפוך את הגינה והמרפסת שלכם לירוקים במינימום מאמץ וכמעט ללא תחזוקה כלל!

דשא טבעי? עוברים פשוט לדשא סינטטי!

דשא סינטטי מחליף בשנים האחרונות את מרבית המדשאות במדינת ישראל. המגמה החלה עם משבר המים הגדול שפקד את ישראל בתחילת שנות ה-2000 והמשיך בעקבות הרצון ביצירת מדשאה ירוקה ללא צורך בהשקיה וטיפול.
המדינה כל כך עודדה את האזרחים בשנים האחרונות לחסוך במים עד אשר מכסי הייבוא בוטלו – דבר שגרם למחירי הדשא הסינטטי לרדת פלאים ולנצח בקרב הכלכלי בין אחיו הטבעי.

ללא תחזוקה וללא כאבי גב!

תחזוקת גינה היא משימה לא פשוטה ודורשת עבודה פיזית לא מבוטלת. דשא סינטטי חוסך לנו את כאבי הגב והראש אחר תחזוקת המדשאה המושלמת. אין צורך יותר בהשקיה, כיסוח, שזרוע, דישון וטיפול במזיקים שונים.
ניתן ליהנות ממדשאה ירוקה 365 ימים בשנה ולשמור על בריאותנו ולתעל את זמננו היקר לדברים החשובים באמת.

דשא סינטטי - משטח בטיחותי לנכדים

כשהנכדים מגיעים לביקור, נרצה בוודאי לשמור על בטיחותם ובריאותם. בדשא טבעי יכולים להיפער בורות בגינה, חרקים ומזיקים שורצים על כרי הדשא, חומרי הדברה ודישון מסוכנים לבריאות, והלכלוך והבוץ אינם מועילים גם כן.
דשא סינטטי חוסך מאתנו את כל זה ומהווה משטח בטיחותי וסטרילי לקטנטנים. דשא סינטטי מיוצר כיום מסיבים רכים וצפופים אשר מהווים משטח מעולה לבלימת נפילות וחבטות.
כמו כן, חרקים אינם נמשכים לדשא סינטטי ואין צורך להשתמש בחומרי הדברה ודישון. היבואנים המובילים בישראל מקפידים לשווק אך ורק מוצרי דשא סינטטי עם תקן אי רעילות. המבטיח כי הדשא הסינטטי אינו מכיל מתכות כבדות והוא בטיחותי לשימוש ב-100%.

יתרונות הדשא הסינטטי עבור אוכלוסיית גיל הזהב

איך בוחרים דשא סינטטי?

בחירת דשא סינטטי צריכה להתבצע קודם כל לפי הצורך שלכם. אם אתם מתקינים דשא סינטטי באזור בו יש דריכה רבה ואתם נוהגים לארח מידי שבוע חברים ובני משפחה רבים אז כדאי לבחור בדגמי דשא סינטטי צפופים ואיכותיים.

אם רמת השימוש שלכם נמוכה ובאזור אין דריכות מרובות אז ניתן גם לבחור בדגמים סטנדרטיים יותר ולחסוך בעלויות. ככל שלדשא הסינטטי תהיה צפיפות סיבים גבוהה יותר, כך הוא יהיה עמיד יותר לאורך שנים וישמור על מרקמו ומראהו.

לא מתפשרים על המראה הטבעי!

מיטב היצרנים, פיתחו בשנים האחרונות דשא סינטטי שנראה ממש טבעי. כמו שבוחרים קרמיקה לבית או פרקט בתצוגה כך אנו ממליצים לכם לבחור גם דשא סינטטי.

ברגע שבוחרים דשא סינטטי המותקן על משטח גדול אז ניתן לדמיין כיצד הוא יראה לאחר ההתקנה במרפסת או בגינה שלכם. הקפידו לבחור בדשא סינטטי המשלב מספר גוונים במרבד ולא רק גוון אחד. אם אתם מתקינים דשא סינטטי באזור מואר, אז בחרו בדגמים עם גוונים ירוקים כהים וההפך – באזורים חשוכים ומוצלים בחרו בדגמי דשא סינטטי בהירים.

התקנה עצמית לצעירים ברוחם!

אנחנו תמיד ממליצים על התקנה מקצועית על ידי מתקינים מורשים אבל אם אתם מסוג האנשים שבונים ומכינים הכל בעצמם אז ייתכן שתוכלו לחסוך בעלויות ההתקנה ולבצע את הפרויקט בכוחות עצמכם.

יש לקחת בחשבון שהתקנת דשא סינטטי דורשת עבודה פיזית לא מבוטלת ושעות עבודה לא מועטות אך בהחלט ניתן לבצע את המשימה אם כוחכם עדיין במותניכם ועם מעט מוטיבציה.

אם אינכם בטוחים שאתם בנויים למשימה אז ניתן לתאם פגישת ייעוץ עם איש מקצוע במחסני החברה ולקבל ייעוץ מקצועי הן להתקנה מקצועית והן להתקנה עצמית.

חיסכון כספי לטווח ארוך

בבחירת הדשא הסינטטי הקפידו לבחור בדגם הנכון שישרת את שימושכם היומיומי. דשא טבעי זול יותר מדשא סינטטי? בטווח הקצר דשא טבעי אכן זול יותר אך אם נחשב את עלויות התחזוקה הרבות אז נגלה שההשקעה הכספית חוזרת במהרה. דשא סינטטי יחזיר את ההשקעה שלו לאחר כשנתיים בממוצע ולאחר מכן תתחילו לחוסך כסף רב.

לסיכום, דשא סינטטי לאוכלוסיית גיל הזהב יהווה פתרון מעולה ליצירת גינה או מרפסת ירוקה ללא תחזוקה כלל. סוגי הדשא הסינטטי, עומדים בסטנדרטים המחמירים בעולם של תעשיית הטקסטיל ומוצרי הגינון. התקנת דשא סינטטי תהווה משטח בטיחותי, סטרילי ונקי מרעלים ובכך תאפשר לכם לשמור על בריאותכם ובריאות משפחתכם ולפנות את זמנכם היקר לדברים החשובים באמת.

חברות סיעוד