חברת סיעוד – גיוס אחיות המדריך האולטימטיבי למגייסי אחיות

עם המחסור באחיות בבתי חולים ובמרפאות ברחבי הארץ, חשוב לשקול כיצד ניתן לגייס אחיות ולשמור אותן בתפקידן. הדרך היעילה ביותר לעמוד בדרישות של כוח העבודה הסיעודי היא לגייס מועמדים מוסמכים, לשמר אותם ולספק להם הזדמנויות לצמיחת קריירה.
לשם כך עליכם להבין כיצד מגייסות אחיות ואילו גורמים תורמים לשימורן.
למה שוכרים אחיות?
אחיות מתקבלות לעבודה בשל יכולותיהן להעניק טיפול איכותי לחולה ובשל כישוריהן בתחומן. בעוד שלעתים קרובות אחיות אינן מקבלות קרדיט על תרומתם לתעשיית הבריאות, הן עדיין קריטיות במתן טיפול באיכות גבוהה.

תהליך גיוס האחיות

גיוס אחיות הוא שלב חשוב בתהליך פיתוח כוח אדם סיעודי. ניתן לחלק את תהליך גיוס האחיות לשני שלבים: השכלה לסיעוד וגיוס אחיות.
השכלת סיעוד היא השקעה גדולה במשאבי אנוש והיא הכרחית להפקת אחיות מוכשרות. כפי שראינו בספרות ההשכלה לסיעוד, קיימות עדויות רבות לכך שההשכלה הגבוהה משפיעה לטובה על היצע האחיות, ושהשפעה זו משתנה בין סוגים שונים של מוסדות.

הבנת תהליך גיוס האחיות

ככל שמקצוע האחיות ממשיך לגדול ולהתרחב, האחיות נדחקות כל הזמן לקדמת הבמה כדי לעמוד בדרישות של נוף שירותי בריאות יותר ויותר עמוס. כתוצאה מכך, גיוס אחיות הופך לשוק תחרותי יותר ויותר שצפוי להישאר כך בעתיד הנראה לעין.
השאלות הבאות נועדו לעזור לך לקבוע אם אתה כרגע במקום הנכון ואם אתה רוצה להמשיך את הקריירה שלך בתחום הסיעוד או לא.
מה המניע שלך לרצות להיות אחות?
סיעוד היא אחת הקריירות המתגמלות ביותר בעולם.

הערכת תיאור התפקיד

בעוד תעשיית הבריאות ממשיכה לחוות שינוי משמעותי לעבר טיפול ממוקד מטופל, מגייסי אחיות ממלאים תפקיד מכריע בהבטחת מועמדים מוסמכים להתקבל למשרות פתוחות. על מנת לסייע לאחיות לעשות את הרושם הטוב ביותר במהלך תהליך הראיון, על מגייסי אחיות להבין ולהעריך את ההיבטים השונים של תיאור התפקיד, לרבות שכר, הטבות ותנאי עבודה.

בניית קורות חיים תחרותיים

קורות חיים של מגייס אחות הם כלי רב עוצמה, המעביר את הכישורים והכישורים הנדרשים כדי להבטיח עבודה בתחום. קורות חיים חזקים מדגישים ניסיון עבודה והישגים רלוונטיים תוך מתן פרטים ספציפיים לגבי השכלה, הכשרה והסמכות מקצועיות.

טיפים לכתיבת קורות חיים

בין אם אתה מועמד או מגייס, פיתוח קורות חיים הוא חלק חיוני מתהליך חיפוש עבודה לאחות. כאחת מתפקידי האחיות הגדולים ביותר, זהו תפקיד חשוב להדגיש בקורות החיים שלך. אם יש לך ניסיון קודם בתחום, הקפד להדגיש אותו ולהתאים את קורות החיים שלך כך שישקפו זאת.
ג'ובס אחות – הטוב, הרע והמכוער
מה אתה יכול לצפות לעשות בעבודה? אחיות הן לרוב האדם הראשון שמטופל יפגוש כשהם מגיעים לבית חולים או למרפאה.

הכנה לראיון עבודה

תהליך גיוס האחיות הוא תהליך מורכב ותחרותי ביותר. עבור מגייסי אחיות, חיוני לפתח אסטרטגיית ראיון חזקה, מכיוון שזו מכינה את הבמה לראיון העבודה שלך. על ידי הכנה לראיון העבודה, תוכל להגדיל את הסיכויים שלך לזכות בעבודה המושלמת, תוך הקפדה על אסטרטגיית ראיון יעילה.
הנה כמה אסטרטגיות שיעזרו לך להתכונן לראיון העבודה של אחות.
תעשה את המחקר שלך
חקירת פרסום המשרה היא צעד ראשון נהדר לקראת הכנה לראיון העבודה. תיאור תפקיד האחות צריך להכיל את כל המידע שאתה צריך כדי להיות מוכן לראיון.

ניהול משא ומתן על ההצעה והחוזה

מגייסי אחיות מוטלת על זיהוי וגיוס מועמדים מתאימים לתפקידי סיעוד. בנוסף לרקע האקדמי והמקצועי הנרחב שלהם, על המועמדים המצליחים להיות גמישים ובעלי יכולת הסתגלות, להפגין גישה חיובית ורמה גבוהה של כישורים בינאישיים. על ידי ביצוע מדריך זה, תוכל להכין טוב יותר את המועמדים שלך לתפקידם הבא ולהבטיח שהם מצוידים היטב כדי לענות על הצרכים של הארגון שלך.

חברת סיעוד ירושלים - חברת סיעוד בירושלים

חברת סיעוד בירושלים

עמותת "בבית" פועלת בפריסה ארצית, הכוללת 24 סניפים ונקודות שירות, ומציעה מגוון רחב של שירותים,
הנותנים מענה לצרכים הייחודיים והמגוונים של האוכלוסייה המבוגרת.

אמנם העמותה פועלת בכל רחבי הארץ ויש לנו סניפים בכל קצוותיה, אבל הבסיס של עמותת "בבית" נמצא בירושלים. מתוך 24 סניפים ונקודות שירות של העמותה הפזורות ברחבי המדינה, 4 מתוכם נמצאים בירושלים.

להלן הכתובות והטלפונים של 4 מנקודות השירות שלנו ברחבי ירושלים:

סניף מס' 1

כתובת: הלל 18, ירושלים
טלפון: 02-6233172

סניף מס' 2

כתובת: מאה שערים 5,ירושלים
טלפון: 02-5731685

סניף מס' 3

כתובת: שדרות משה דיין 72, פסגת זאב
טלפון: 02-6483559

סניף מס' 4

כתובת: מועצת קריית ארבע
טלפון: 02-9969545

עוד כמה מילים על חשיבות חברת הסיעוד שאתם בוחרים

תהליך מציאת המטפל הסיעודי האולטימטיבי והמתאים ביותר עבור צרכיו האישיים של המטופל שלכם אינו דבר של מה בכך. אם ניסיתם למצוא את המטפל הסיעודי בצורה עצמאית ולא נעזרתם בחברת סיעוד מקצועית ומוסמכת, ייתכן כי גיליתם שמדובר בתהליך שיכול להיות מאוד מתיש ומייגע.
במיוחד אם עוברים אותו לבד וללא סיוע מחברת סיעוד, שעוזרת בהקלת התהליך וזירוזו.

חברות הסיעוד בירושלים קמו בדיוק כדי לספק מענה על הצרכים הללו. בחירת המטפל הסיעודי האידאלי עבורכם זהו תהליך לא פשוט, הדורש ניסיון, מקצועיות ומיומנות בתחום הסיעוד וכן מאגר של עובדים סיעודיים פנויים. חברות הסיעוד נועדו כדי להקל עליכם את תהליך מציאת העובד הסיעודי שיהיה המתאים ביותר לצרכיו ולדרישותיו של המטופל שלכם. חברת סיעוד מוסמכת תידע להתאים עבורכם את המטפל הסיעודי הנכון – המטפל שיתאים לציפיות שלכם ואתם תתאימו לציפיות שלו.

אם אתם מחפשים חברת סיעוד בירושלים, עמותת "בבית" זו הכתובת בשבילכם. דברו איתנו עכשיו בטלפון או השאירו פרטים בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם.