להקלה על השהות בבית החולים, למענה מהיר על הצרכים של יקיריכם, בזמן מחלה וגם לפני ו/או אחרי ניתוחים ידוע כי צוות בית החולים נמצא רוב הזמן בתת תקינה וחסרים ידיים מקצועיות בתחום.

השגחה צמודה ושמירה פרטית במוסדות רפואיים

השגחה צמודה בבית חולים או בבית החולה

ידוע כי צוות בית החולים נמצא רוב הזמן בתת תקינה וחסרים ידיים מקצועיות בתחום. כאשר המטופל זקוק לעזרה סיעודית בלילה או במשך היום כגון עזרה ללכת לשרותים, להתקלח או אפילו לאכול, סביר להניח שלא יקבלה מצוות בית החולים בזמן סביר. רק שרות השגחה פרטית בבית החולים ושכירת אחות או מטפלת צמודה יעניקו לו את התנאים הבסיסיים להקלה על מכאוביו ולהחלמה מהירה יותר

מימון על ידי הביטוחים המשלימים של קופות החולים

פנו אלינו לאחות מוסמכת ומנוסה, להשגחה צמודה ושמירה פרטית במוסדות רפואיים.להקלה על השהות בבית החולים, למענה מהיר על הצרכים של יקיריכם, בזמן מחלה וגם לפני ו/או אחרי ניתוחים.
יקירכם אינם מעוניינים להפוך לנטל עליכם. עזרו להם לשמור על כבודם העצמי בסביבה הקשה של בית החולים ושכרו שרות של השגחה פרטית וגורם מקצועי שיעניק להם טיפול אישי ומסור, מישהו שתוכלו לסמוך עליו, שיהיה צמוד ליקירכם, יעזור ויקל על סבלם במשך האשפוז ובתהליך ההחלמה. כל זאת בהתראה קצרה, במחיר סביר וללא כל התחייבות מראש.

שירותים נוספים

מטפלים מקצועים בשירות פרטי בבית

במקרים, בהם התביעה לחוק סיעוד נדחית על ידי ביטוח לאומי ו/או במקרים בהם מספר השעות, שאושרו במסגרת החוק סיעוד, אינם מספקים ויש צורך בקבלת שעות נוספות של מטפל/ת – ניתן להזמין מאחתנו שירותי סיעוד וסיוע באופן פרטי לפרקי זמן קצרים או ארוכים.

עובדים זרים לטיפול 24 שעות ביממה

עמותת"בבית" תוכל לסייע לכם בדבר בעזרת שירות אספקת עובד זר בהתאם לצרכים האישיים של הקשיש העוברים בדיקות קפדניות לאמינות העובד והתאמה מושלמת.

שירותי סיעוד ותנאי הזכאות לגמלת סיעוד

אנו מנהלים את כל התהליך עבורכם ודואגים במיוחד למצוא את הטיפול הטוב ביותר עבור היקרים לכם.

נסביר לכם על זכויותיכם, נעזור לכם בעבודה מול המדינה ובכל נושא נדרש אחר.

ברוכים הבאים לעמותת בבית

לקבלת שירות אישי מקצועי ומהיר מלאו את הפרטים