במקרים, בהם התביעה לחוק סיעוד נדחית על ידי ביטוח לאומי ו/או במקרים בהם מספר השעות, שאושרו במסגרת החוק סיעוד, אינם מספקים ויש צורך בקבלת שעות נוספות של מטפל/ת – ניתן להזמין מאחתנו שירותי סיעוד וסיוע באופן פרטי לפרקי זמן קצרים או ארוכים.

מטפלים מקצועים בשירות פרטי בבית

בין אם אתם זקוקים לשירותי של אחות פרטית לבית או בבית החולים או בבית המטופל אנו ערוכים לשלוח אליכם אחות פרטית מקצועית ומנוסה לכל כתובת תוך מספר שעות. צלצלו עכשיו אל מרכז שירות הלקוחות של עמותת בבית טיפול סיעודי למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.

קיימים שלל מקרים בהם קיים צורך להזמין את שירותיה של אחות פרטית לבית המטופל. מקרים נפוצים כולל השגחה על מטופלים אשר מחוברים למכונת הנשמה, חולים אשר סובלים מאלצהיימר ועוד. בהתאם למקרה יתכן ואתם זכאים להחזרים מהביטוח המשלים. צרו קשר למידע נוסף עם מרכז שירות הלקוחות שלנו.

אחות פרטית בכל שעה

עמותת בבית מספקת שירותי אחיות פרטיות בתל אביב עם הצוות המקצועי, הרחב והמנוסה של אחיות פרטיות בתל אביב בכל בית חולים, בית אבות, מוסדות סיעודיים או בבית המטופל! עמותת בבית מציעה למעלה מ20 שנים של ניסיון בתחום ואנו מתגאים במתן שירותי אחיות פרטיות בצורה המקצועית ביותר (קראו מה לקוחות מספרים).

אחיות פרטיות בבית החולים

זקוקים לאחות פרטית בבית חולים אשר תשגיח על בן משפחה לאחר ניתוח או בעת תהליך שיקום? פנו אלינו היום להזמנת אחות פרטית בבית החולים נשלח אליכם אחות פרטית מקצועית ומנוסה תוך מספר שעות כך שתוכלו לנוח בידיעה כי יקיר לבכם נהנה מהשגחה פרטית רפואית מקצועית, אישית ואכפתית.

אחיות פרטיות מוסמכות

תל השומר (שיבא תל השומר) הוא עוד בית חולים בו עמותת בבית מספקת שירותי אחיות פרטיות בבית החולים שיבא תל השומר בכל שעה ולכל תקופה ובין אם מדובר על אחות פרטית ללילה או אחות פרטית למספר ימים כחלק מתהליך שיקום לאחר ניתוח. זקוקים לאחות פרטית בבית חולים שיבא? צלצלו עכשיו אל עמותת בבית טיפול סיעודי למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותך.

שירותים נוספים

השגחה צמודה ושמירה פרטית במוסדות רפואיים

להקלה על השהות בבית החולים, למענה מהיר על הצרכים של יקיריכם, בזמן מחלה וגם לפני ו/או אחרי ניתוחים ידוע כי צוות בית החולים נמצא רוב הזמן בתת תקינה וחסרים ידיים מקצועיות בתחום.

עובדים זרים לטיפול 24 שעות ביממה

עמותת"בבית" תוכל לסייע לכם בדבר בעזרת שירות אספקת עובד זר בהתאם לצרכים האישיים של הקשיש העוברים בדיקות קפדניות לאמינות העובד והתאמה מושלמת.

שירותי סיעוד ותנאי הזכאות לגמלת סיעוד

אנו מנהלים את כל התהליך עבורכם ודואגים במיוחד למצוא את הטיפול הטוב ביותר עבור היקרים לכם.

נסביר לכם על זכויותיכם, נעזור לכם בעבודה מול המדינה ובכל נושא נדרש אחר.

ברוכים הבאים לעמותת בבית

לקבלת שירות אישי מקצועי ומהיר מלאו את הפרטים